Koszyk
0.00

Programy

Znaleziono 8 produktów

CELERY Juice

20.0099.00
4.95 Punkty JUICE CLUB

CELERY JUICE Juice Concept

Idealny dla chcących usprawnić układ trawienny, doskonale wpływa na cerę oraz włosy i stanowi świetną alternatywę dla porannej kawy.

 

• seler naciowy • cytryna

 

Pojemność: 500 ml

JUICE CONCEPT & ZOJO

129.00903.00
6.45 Punkty JUICE CLUB

Przełom w oczyszczaniu organizmu dietą sokową. Pierwsza i jedyna w Polsce terapia sokowa wzbogacona adaptogenami. To prawdziwe combo, którego skuteczność polega na pobudzeniu narządów do wzmocnienia procesów detoksykacji, przy jednoczesnym doładowaniu naturalnymi substancjami odżywczymi pochodzącymi z roślin, dopełnione siłą czystych adaptogenów. 

 

Dzienna kaloryczność: 990 kcal

MY NEW BODY

99.00693.00
4.95 Punkty JUICE CLUB

Nowe ciało? O tak, musisz tego spróbować! Program My New Body spowoduje intensywne oczyszczenie wszystkich organów wewnętrznych, ale także skuteczną zmianę w wyglądzie. Chcesz w szybki i super smaczny sposób stracić kilka kilogramów, pozbyć się nadmiaru zatrzymanej wody, odżywić i wzmocnić skórę, zadbać o włosy i paznokcie? Ten program jest dla Ciebie. Charakteryzuje się nieco większą zawartością kalorii, dzięki czemu możesz wydłużyć terapię bez obawy o burczenie w brzuszku. Spokojnie, dasz radę. Zrób sobie New Body.  

 

Dzienna kaloryczność: 1506 kcal

SPORT

30.0035.00
1.5 Punkty JUICE CLUB

Zestaw SPORT okołotreningowy w skład którego wchodzi Wake me super up! jako forma napoju izotonicznego z funkcją zwiększkania efektu tzw.”pompy mięśniowej” oraz koktajl Maca Chill jako forma posiłku “po treningu” (występujący w zwykłej formie lub w zestawie +PLUS wzbogacony porcją białka roślinnego w postaci izolatu białka groszku, co zwiększa zawartość białka do 33,1g w butelce! )

SOFT

99.00693.00
34.65 Punkty JUICE CLUB
SKUTECZNE OCZYSZCZANIE

 

Program idealny dla osób przeprowadzających detox po raz pierwszy bądź mających niewielkie doświadczenie z oczyszczaniem organizmu.

Jeśli kilogramy warzyw, wegańska dieta i brak słodkości nie należą do twojego codziennego menu, ten program będzie idealny.

Soft składa się z najdelikatniejszych, najsłodszych i najbardziej zróżnicowanych, kolorowych soków.

 

Dzienna kaloryczność: 1225 kcal

MEDIUM

99.00693.00
4.95 Punkty JUICE CLUB
MOCNE OCZYSZCZANIE

 

Program idealny jeśli stosowałeś już detox oczyszczający. Medium polecany jest osobom lubiącym nieco bardziej wytrawne smaki, amatorom warzyw, dla których zdrowa i zbilansowana dieta jest czymś naturalnym.

Program ten jest mocniejszy w działaniu, ale i bardziej wymagający, nie pozbawiony przy tym pysznych słodkich smaków.

 

Dzienna kaloryczność:  1232 kcal

HARD

99.00693.00
4.95 Punkty JUICE CLUB
HOLISTYCZNE OCZYSZCZANIE

 

Program najbardziej zaawansowany. Idealny dla miłośników detox-ów sokowych i zielonych warzyw, osób mających spore doświadczenie w oczyszczaniu, wymagających i oczekujących maksymalnych efektów.

Hard składa się z największej ilości zielonych soków, wytrawnych w smaku, jest to najbardziej zaawansowany detox.

 

Dzienna kaloryczność: 1090 kcal

SUPERFOODS

129.00903.00
6.45 Punkty JUICE CLUB
Program stworzony z myślą o osobach, dla których samo oczyszczanie to za mało. Kuracja ta jest prawdziwą bombą antyoksydantów.
Program SUPERFOODS obfituje w produkty zawierające wyjątkowo cenne dla naszego organizmu składniki, pomagające cieszyć się zdrowiem i młodym, promiennym wyglądem.

 

Dzienna kaloryczność: 1650 kcal