NASZA, a raczej MOJA HISTORIA

Juice Concept powstała NASZA, a raczej MOJA HISTORIA

Nazywam się Dominika Roszczenko, a JUICE CONCEPT to od początku do końca moje małe „dziecko”.

Odżywcze jedzenie, regularna aktywność fizyczna i dążenie do jak najlepszego samopoczucia od zawsze były moją codziennością. Niestety, kilkanaście lat temu powszechne źródła informacji na temat zdrowia ograniczały się do poradników w kolorowej prasie dla kobiet. Ich rzetelność wołała czasem o pomstę do nieba! Chociaż dostęp do wiedzy naukowej był mocno okrojony, to już wtedy zalecano, by spożywać jak najwięcej warzyw i owoców – najlepiej każdego dnia.

Tak też robiłam i ja. Uwielbiałam moje małe rytuały: zdrowe gotowanie, jedzenie warzywnych przekąsek czy opracowywanie receptur na własne koktajle z owoców. Jednak najbardziej pokochałam naturalne, domowe soki z sokowirówki. Wirowałam wszystko, co wpadło mi w ręce: wiśnie, truskawki, jabłka, ale też buraki, marchew czy seler naciowy. Gotowe soki przelewałam do butelek i traktowałam jak szybki zamiennik jednego, czasem kilku posiłków w ciągu dnia. Łatwość ich wypijania i możliwość wrzucenia do torebki były dla mnie niesamowicie istotne. A ja ciągle żyłam w biegu! 

No i tu pojawił się problem. Soki były pyszne, a ja uwielbiałam wymyślać nowe smaki i częstować nimi znajomych. Niestety, proces ich własnoręcznego produkowania był żmudny i męczący – szczególnie że zajmowałam się tym głównie nocami. Jeżdżenie po straganach w poszukiwaniu świeżych warzyw i owoców, dźwiganie ciężkich toreb po schodach, a potem mycie, obieranie, krojenie, wyciskanie, przelewanie, no i najgorsze – czyszczenie sokowirówki… O braku miejsca w małej kuchni nawet nie wspomnę. Efekt: zmęczenie, rozdrażnienie, totalny i absolutny Armagedon w kuchni!

Tak narodził się pomysł na polepszenie komfortu życia osobom takim jak ja – miłośnikom świeżo wyciskanych, zdrowych soków. JUICE CONCEPT narodził się z pasji, miłości oraz chęci robienia czegoś na sto procent. Albo tysiąc. Małą kuchnię zamieniłam na manufakturę z prawdziwego zdarzenia. Sokowirówkę – na zdrowszą metodę cold press. Dzięki niej soki zawierają absolutną pełnię wszystkiego, co najlepsze w owocach i warzywach. Sama myśl o tym, że robię tak pyszne i jakościowe produkty, wywołuje uśmiech na mojej twarzy. JUICE CONCEPT to coś, pod czym podpisuję się obiema rękami i nogami. 

Zdaję sobie sprawę, jak wielu ludzi chciałoby żyć zdrowo. Odżywiać ciało składnikami wysokiej jakości. Wzmacniać, nawadniać i pielęgnować je od środka. Tak po prostu. Kiedy poszerzyliśmy ofertę o shoty i zupy, przyświecała nam ta sama idea. Prostota składów, ekologia, wygoda zakupów oraz pełnia składników odżywczych i witamin. Na co dzień współpracuję z dietetykami, którzy tworzą tabele wartości odżywczych oraz układają gotowe diety. JUICE CONCEPT to pomoc dla Ciebie i dla Twojej rodziny w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych w łatwy sposób – z dostawą prosto pod Wasze drzwi!

Podoba Ci się nasza koncepcja? Sięgnij po Juice Concept!

ŚWIEŻE SOKI COLD PRESS I KOKTAJLE

Dieta-Zupowa-Zestaw-_-JUICE-CONCEPT-3

DOMOWE ZUPY

ŚWIEŻE SOKI COLD PRESS I KOKTAJLE

GOTOWE DETOKSY SOKOWE

SHOT z kurkumą | Juice Concept

SHOTY NA ODPORNOŚĆ