CELERY CHALLENGE

#celerychallenge

#CELERYCHALLENGE

Pij sok z selera codziennie rano, każdego dnia, przez tydzień
i zobacz, jak zmieni sie Twoje samopoczucie!


Oczyszczająca terapia sokiem z selera CELERY JUICE


Seler bogaty jest w składniki odżywcze, jest doskonałym źródłem witamin A, C, K i C, manganu, magnezu, wapnia, potasu, fosforu, kwasu foliowego i witaminy B6, a także ryboflawiny. Zawiera sporo elektrolitów, wzmacniające zdrowie flawonoidy i inne związki fitochemiczne.

Seler zawiera związki zwane kumarynami, zwiększające aktywność białych krwinek wspomagając układ naczyniowy. 

Wyjątkowo wysoki poziom naturalnego sodu w selerze pomaga wchłaniać i wykorzystywać składniki odżywcze z pożywienia, usuwać osady wapnia ze stawów i innych tkanek miękkich. Zawiera witaminę A, magnez i żelazo, które pomagają odżywiać krew.

sok z selera naciowego

Ponadto posiada właściwości przeciwzapalne, wzmacniające i uszczelniające jelita, pomagające w regulacji trawienia. Sok z selera pomaga pozbyć się wzdęć oraz dokuczliwego refluksu. Enzymy z selera wzbogacają kwas solny w żołądku, dzięki czemu wszystko co zjadamy jest łatwiej trawione i nie fermentuje. 

Poprawia wygląd skóry, która staje się bardziej jędrna, elastyczna i nawilżona, pomaga w walce z trądzikiem i niedoskonałościami.

Obniża ciśnienie krwi, przeciwdziałając chorobom serca i układu sercowo-naczyniowego.

Chroni przed utratą gęstości kości. Posiada przeciwutleniacze skutecznie walczące ze stresem oksydacyjnym, który jest główną przyczyną starzenia się.

Działa silnie moczopędnie, wypłukuje toksyny, oczyszcza narządy wewnętrzne, wspiera prawidłowe funkcjonowanie nerek oraz wątroby. Usuwa nadmiar zgromadzonej wody, niwelując worki pod oczami, uczucie ciężkich nóg oraz obrzęki całego ciała, co w efekcie prowadzi do wyraźnie smuklejszej sylwetki.

Sok ten zmniejsza apetyt, przez co działa odchudzająco. Jedną z głównych korzyści płynących z picia soku z selera jest nawodnienie całego ciała. Nawilża każdą komórkę, pobudza narządy do efektywniejszej pracy.

Czysty sok z selera naciowego jest jednym z najsilniej działających i uzdrawiających soków!

Weź udział w #celerychallenage i zmień swoje zdrowie i trawienie w ciągu zaledwie 5 dni! 

BIORĘ UDZIAŁ

* skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub cierpisz na nietolerancję selera