Sokowy program lojalnościowy. Zapisz się do JUICE CLUB, zbieraj punkty i odbieraj soki w gratisie! Polecaj nas swoim znajomym. Oceniaj produkty, dodawaj komentarze na blogu i łap zniżki na kolejne zamówienia!

Większość z Was zostaje z nami na dłużej <3 i poleca produkty swoim znajomym. Specjalnie dla naszych stałych klientów stworzyliśmy sokowy program lojalnościowy JUICE CLUB! Chcesz otrzymać punkty JUICE CLUB i wymienić je na rabat na kolejne zamówienie w JUICE CONCEPT? 

Nic prostszego!

JAK TO DZIAŁA?

Sokowy program lojalnościowy

Bierz udział w dyskusji na naszym blogu i otrzymuj 2 punkty JUICE CLUB za każdy komentarz

To nie koniec! Podczas wszystkich zakupów w naszym sklepie również otrzymujesz punkty JUICE CLUB o równowartości 5% zakupów. Możesz je następnie wykorzystać przy kolejnych zamówieniach. Krótko mówiąc – im częściej zamawiasz, tym masz taniej!

ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO i już teraz dołącz! Sokowy program lojalnościowy JUICE CLUB!

Pamiętaj aby utworzyć swoje indywidualne konto, zajmie Ci to zaledwie kilka minut. Składać zamówienia będąc zalogowanym na swoim koncie. Podczas wszystkich zakupów w sklepie na naszej stronie internetowej będziesz otrzymywać punkty JUICE CLUB o wartości aż 5% zamówienia. Następnie możesz wykorzystać je przy kolejnym zamówieniu. Soczysty program lojalnościowy przyniesie Ci również punkty do wykorzystania na gratisowe produkty dzięki poleceniom. Polecaj nas swoim znajomym i odbieraj soki, zupy oraz shoty w prezencie! Punty możesz zdobyć również dzięki ocenianiu naszych produktów. Smakują Ci soki, a dieta sokowa przyniosła zadowalające efekty? Napisz o tym, podziel się swoją opinią z innymi Klientami, a dodatkowo czerp korzyści dla siebie. To nie koniec. Pamiętaj, że możesz również udostępniać oraz komentować wpisy na naszym blogu. Komentarze z bloga to także punkty do wykorzystania na dodatkową, naturalną porcję zdrowia.

Krótko pisząc – im więcej zamawiasz i częściej oceniasz nasz soczyście zdrowy, świeży i naturalny asortyment, tym nasz taniej!

* Pełny regulamin JUICE CLUB

Chcesz być z nami na bieżąco? Śledź nas na Instagramie i zawsze bądź o krok przed innymi!