Dieta sokowa - dostawa

DOSTAWA

Dieta sokowa – dostawa

Nasze świeże i w pełni naturalne produkty powstają w malutkiej manufakturze we Wrocławiu. Świeżo wyciskane soki cold press, dieta sokowa, oczyszczająca organizm dieta zupowa, a także szoty na wzmocnienie odporności z imbirem i kurkumą przygotowujemy ręcznie z największą starannością, ze składników najwyższej jakości. Następnie pakujemy je w specjalistyczny sposób zapewniający niską temperaturę podczas transportu i dostarczamy na terenie całego kraju. Dieta sokowa – dostawa we Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku, ale i wiele innych mniejszych miejscowości w całym kraju.

Dostawy realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej In Post. Nasze produkty dostarczane są wprost pod Twoje drzwi, dzięki dostawom kuriera, ale również istnieje możliwość doręczenia do paczkomatu. Dostawy odbywają się w dniach wtorek – sobota. Oczywiście istnieje również możliwość odbioru osobistego swojego zamówienia w naszym lokalu stacjonarnym we Wrocławiu przy ulicy Wałbrzyskiej 2.

Więcej o dostawach przeczytasz w naszej Strefie Wiedzy, czyli zakładce FAQ.

Zamówienie zrealizowane zostanie drugiego dnia roboczego od jego złożenia oraz wpłynięcia środków na nasze konto. Oczywiście, możesz zamówić soki z wyprzedzeniem i w kalendarzu dostaw zaznaczyć inny termin realizacji Twojego zamówienia.
Naturalnie, że tak! Po odbiory osobiste zapraszamy do naszego lokalu stacjonarnego we Wrocławiu przy ulicy Wałbrzyskiej 2. Odbiory osobiste realizujemy w godzinach 14.00-16.00 lub w innych godzinach, po wcześniejszym ustaleniu. Dlaczego możesz odebrać swoje zamówienie dopiero od godziny 14.00? Wszystkie zamówienia przygotowujemy na świeżo, w dniu odbioru (a jak wiesz cold press to powolny proces wyciskania soków 🙂 ). Jeśli wolisz poranne godziny, daj nam znać, jesteśmy w pracy już od 8.00.
Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Postaramy się pomóc ; )
TAK, jednak nie później niż w dniu wysyłki zamówienia. czyli w dniu poprzedzającym dostawę pod wskazany przez Ciebie adres.
W dni wolne od pracy, niedziele oraz święta nie realizujemy dostaw. Zamówienia złożone dzień przed dniem wolnym otrzymasz w pierwszy kolejny dzień roboczy.
Tak, dostarczamy soki również w sobotę.
Na chwilę obecną nie dostarczamy soków na poniedziałek rano czy niedzielę wieczór. W poniedziałek możesz rozpocząć dietę zamówioną na sobotę. Soki przygotowywane są w takich warunkach, że do poniedziałku z pewnością pozostaną świeże.
Soki zachowują świeżość i wszystkie wartości odżywcze przez 4 dni po dotarciu do twoich drzwi. W związku z tym, w jednej dostawie doręczamy maksymalnie 3-dniową kurację. 4, 5 i 6-dniowe kuracje podzielona są na dwa doręczenia.