DOSTAWA

DOSTAWA

Zamówienie zrealizowane zostanie drugiego dnia roboczego od jego złożenia oraz wpłynięcia środków na nasze konto w przypadku płatności przelewem. Oczywiście możesz zamówić soki z wyprzedzeniem i w kalendarzu dostaw zaznaczyć inny termin realizacji Twojego zamówienia.
Tak. Od poniedziałku do piątku w naszym lokalu przy ul. Wałbrzyskiej 2 we Wrocławiu
Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Postaramy się pomóc ; )
Jeśli wiesz wcześniej, że Cię nie będzie, skontaktuj się z nami i podaj inne, dogodne miejsce dostawy. Jeśli to nagła sytuacja, której nie mogłeś przewidzieć dzwoń do nas, zostawimy zamówienie w innym, bezpiecznym miejscu
W dni wolne od pracy, niedziele oraz święta nie realizujemy dostaw. Zamówienia złożone dzień przed dniem wolnym otrzymasz w pierwszy kolejny dzień roboczy.
Tak, dostarczamy soki również w sobotę.
Na chwilę obecną nie dostarczamy soków na poniedziałek rano czy niedzielę wieczór. W poniedziałek możesz rozpocząć jednak dietę zamówioną na sobotę. Soki przygotowywane są w takich warunkach, że jeszcze w poniedziałek pozostają świeże.
Soki zachowują świeżość i wszystkie wartości odżywcze przez 4 dni po dotarciu do twoich drzwi. W związku z tym w jednej dostawie doręczamy maksymalnie 3 dniową kurację. Trzydniowa kuracja dostarczana jest podczas jednej dostawy, cztero, pięcio i sześciodniowa podzielona na dwa doręczenia.