Zatrzymywanie wody w organizmie

Zatrzymywanie wody w organizmie w nadmiernych ilościach jest niezwykle częstym tematem Waszych pytań oraz problemem, z którym zmaga się większość kobiet. W czasie obecnych upałów temat jest szczególnie mocno dokuczliwy.

Po pierwsze zatrzymywanie wody w organizmie potrafi naprawdę uprzykrzyć życie, jednak to zapewne wiecie. Czujemy się ociężałe, jesteśmy spuchnięte i wyglądamy jakbyśmy przytyły kilka kilogramów. Do tego worki pod oczami, cellulit wodny, wydęty brzuch. Po drugie nie jest to stan naturalny i warto z nim walczyć, szczególnie podczas upałów.

Jakie są sposoby na skuteczne pokonanie wroga? Idealnym rozwiązanie będzie częste sięganie po nasze Cold Pressy, jednak w tym przypadku rekomendujemy Ci sięganie po zielone, warzywne smaki. Ważne, aby w składzie soku znajdowały się warzywa takie jak seler naciowy, ogórek, czy pietruszka. Są to niezwykle moczopędne rośliny, które sprzyjają usuwaniu zatrzymanej wody. Możesz zastosować dietę sokową, już po jednym dniu zauważysz różnicę, a po kilku całkowicie pozbędziesz się niechcianego efektu opuchlizny. Stracisz przy tym kilka kilogramów, nawilżysz i odżywisz skórę. Jeśli nie chcesz bądź nie możesz przeprowadzić diety sokowej staraj się sięgać po Cold Pressy w ramach zamiennika posiłku, np drugiego śniadania czy podwieczorku. Spożywaj przy tym świeże, surowe warzywa.

Jednocześnie pamiętaj o wypijaniu naparów ziołowych i ich detoksykujących właściwościach. I tu idealnie sprawdzi się pokrzywa, mięta, koper włoski, dzika róża czy nagietek. Co ważne najlepiej wybierać suszone herbaty liściaste i mieszać je w ulubionych kombinacjach. Gotowce w torebkach działają zazwyczaj słabiej.

Ponadto nie zapominaj o piciu wody. Najlepiej z cytryną, która dodatkowo działa oczyszczająco. Przede wszystkim pij wodę małymi łyczkami, regularnie w ciągu całego dnia. Wypicie dużej ilości w krótkim czasie będzie łatwiejsze, jednak nie przyniesie oczekiwanego efektu. https://sobio.com.pl/produkt/crystallove-butelka-z-krysztalem/


Share this post: