Beauty Day

Beauty Day czyli dzień totalnego dbania o siebie. Dbania o właściwe nawodnienie organizmu, oczyszczenie narządów wewnętrznych, wzmocnienie jelit i pozbycie się zalegających w nich resztek niestrawionego jedzenia. Dzień zadbania o piękną, promienną cerę, wzmocnienie, silne nawilżenie i uelastycznienie skóry całego ciała. Płaski brzuch, likwidację obrzęków twarzy, pozbycia się worków i cieni pod oczami. Pełną regenerację. Poczucia się lekko i świeżo. Przydałby Ci się taki dzień?

Top Model Juice

Co determinuje nasz wygląd

Czy wiesz, że to jak wyglądasz w największej mierze uzależnione jest od przekazanych Ci genów. Z tym niestety nie powalczymy, odziedziczyliśmy taki, a nie inny zestaw genów i musimy cieszyć się z tego, co mamy… Natomiast pamiętaj, że geny odpowiadają w jedynie około 30% za nasz wygląd, zdrowie i wiele innych predyspozycji. Na szczęście! Cała reszta, czyli m.in. tempo przemiany metabolicznej, poziom tkanki tłuszczowej, stan skóry, włosów czy paznokci, sprawność funkcjonowania narządów wewnętrznych czy ogólne samopoczucie leży tylko i wyłącznie w Twoich rękach. To bardzo wiele. Pamiętaj również o tym, że ciało będzie służyć Ci przez wiele lat. Im lepiej zatroszczysz się o nie już dziś, tym dłużej zachowa swą sprawność, formę i dobrą kondycję. Na młody wygląd powinniśmy pracować całymi latami. Niestety w większości przypadków nic nie przychodzi samo. Trzeba się troszkę postarać, aby wyglądać świetnie i zachować młodość na długie lata.

Beauty Day - oczyszczanie organizmu
Beauty Day. Zdrowe soki. Oczyszczanie organizmu.
Beauty Day. Zdrowe soki. Oczyszczanie organizmu.

Jak osiągnąć maksymalne korzyści?

Co zatem zrobić aby osiągnąć maksimum korzyści i efekty na najwyższym poziomie przy jednoczesnym permanentnym pędzie, biegu, braku czasu i życiu na wysokich obrotach? Zastanawiasz się na tym? My nieustannie. Znaleźliśmy rozwiązanie i z chęcią się nim podzielimy. Odpowiedź jest dość prosta, zastosuj metodę Beauty Day. Pozwól sobie raz na jakiś czas, na totalną, regenerację swojego organizmu. Wsłuchaj się w wewnętrzne ja. Bardzo często ciało wysyła mnóstwo sygnałów, których nie słyszymy, albo specjalnie usłyszeć nie chcemy, zagłuszając je dniem i sprawami codziennymi. Jest to dużym błędem. Choć przez kilka godzin postaraj skupić się na sobie, swoich pragnieniach i relacjach z własnym ja. Może uda Ci się wyznaczyć nowe cele, ambitne, ale i realne do osiągnięcia. Zmotywować się i obudzić energię potrzebną do lepszego funkcjonowania.

Beauty Day ma oczyścić, zregenerować, ale jednocześnie odżywić, nawodnić i wzmocnić Twoje ciało. Polecamy tego dnia mocno ograniczyć, albo zupełnie zrezygnować z jedzenia. Sięgać po nasze Cold Pressy co kilka godzin, tak by uniknąć osłabienia i zmęczenia. Wybrać ulubione smaki soków, tak by cieszyć się pysznymi, świeżymi witaminami i nie zmuszać do czegoś, czego nie lubisz. Wypijaj przy tym spore ilości wody niegazowanej, która dodatkowo będzie wypłukiwać związki toksyczne. Możesz dodać do niej sok z cytryny czy limonki, świeże zioła – np. miętę, bazylię, rozmaryn. Będzie smaczniejsza. Świetnie sprawdzą się również polecane przez nas przy terapii oczyszczania organizmu napary ziołowe. Pokrzywa, czystek, rumianek, koper włoski. Najlepiej aby wszystkie płyny były letnie bądź ciepłe. Nie wychładzaj się. Nasze narządy wewnętrzne nie przepadają za zimnem. Ta sama reguła dotyczy soków, wyjmuj je z lodówki kilkanaście minut, a nawet godzinę przed wypiciem. https://juiceconcept.pl/soki/

Poczytaj coś ciekawego, posłuchaj relaksacyjnej muzyki. Weź ciepłą kąpiel, zrób peeling, nawilż skórę ulubionym olejkiem i nałóż nawilżającą maseczkę, np w pełni naturalną i organiczną https://sobio.com.pl. Poczuj się jak w domowym, Twoim prywatnym SPA.

Co z efektami?

Dzień piękna przynosi efekty dwojakiego typu. Po takim dniu zauważysz zarówno korzystne zmiany zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Efektami, zewnętrznymi będzie np. pozbycie się nadmiaru zatrzymanej wody. Usunięcie niepotrzebnej, zastanej wody wyraźnie zmienia nasz wygląd. Pozbywamy się obrzęków twarzy, worków pod oczami czy spuchniętych policzków. Wyglądamy świeżo, zdrowo i dużo młodziej. Nasze nogi stają się lżejsze, cellulit mniej widoczny, a brzuch przestaje być wydęty i pełny. Dzień na sokach bardzo skutecznie pomaga w oczyszczeniu jelit z wszelkich złogów i zanieczyszczeń. Dzięki temu czujemy się dużo lepiej, lżej, mamy więcej energii, a brzuch nagle staje się zupełnie płaski. Z kolei efekty wewnętrzne to odpoczynek i możliwość regeneracji układu trawiennego, wzmocnienie witaminowe całego ciała, pozbycie się wszechobecnych związków toksycznych. Ale również zmiany mentalne. Takie jak wyciszenie się oraz próba wsłuchania w siebie, nauka rozpoznawania głodu i odróżniania go od zwykłych, często zbędnych jedzeniowych zachcianek. Taki dzień jest perfekcyjnym wstępem to zmiany nawyków żywieniowych na lepsze, zdrowsze i bardziej wartościowe dla Twojego ciała.

Jak często powtarzać Beauty Day?

Częstotliwość przeprowadzania takiego dnia piękna to kwestia bardzo indywidualna. Niektórym wystarczy jeden dzień w miesiącu, ale są i tacy którzy doskonale czują się i mogą sobie pozwolić na cotygodniowy dzień restartu. I właśnie dlatego nigdy nie narzucamy długości, ani częstotliwości trwania oczyszczającej terapii.


Share this post: