SOK Z SELERA

SOK Z SELERA 5-dniowa terapia CELERY JUICE

Seler, czyli główny składnik CELERY JUICE bogaty jest w składniki odżywcze, jest doskonałym źródłem witamin A, C, K i C, manganu, magnezu, wapnia, potasu, fosforu, kwasu foliowego i witaminy B6, a także ryboflawiny. Zawiera sporo elektrolitów, wzmacniające zdrowie flawonoidy i inne związki fitochemiczne. 

Seler zawiera związki zwane kumarynami, zwiększające aktywność białych krwinek wspomagając układ naczyniowy. 

Wyjątkowo wysoki poziom naturalnego sodu w selerze pomaga wchłaniać i wykorzystywać składniki odżywcze z pożywienia, usuwać osady wapnia ze stawów i innych tkanek miękkich. Zawiera witaminę A, magnez i żelazo, które pomagają odżywiać krew.

Seler posiada właściwości przeciwzapalne, wzmacniające i uszczelniające jelita, dzięki czemu pomaga w regulacji trawienia. Sok z selera pomaga pozbyć się wzdęć oraz dokuczliwego refluksu. Enzymy z selera wzbogacają kwas solny w żołądku, dzięki czemu wszystko co zjadamy jest łatwiej trawione i nie fermentuje. 

SOK Z SELERA - CELERY JUICEDieta sokowa COLD PRESSED, oczyszczanie organizmu sokami świeżo wyciskanymi z bezpłatną dostawą w całym kraju. Detox Sokowy.
Cold Pressed

CELERY JUICE przede wszystkim poprawia wygląd skóry, która staje się bardziej jędrna, elastyczna i nawilżona, działa zupełnie jak najlepszy, naturalny kosmetyk. Pomaga w walce z trądzikiem i niedoskonałościami. 

Obniża ciśnienie krwi, więc przeciwdziała chorobom serca i układu sercowo-naczyniowego. 

Chroni przed utratą gęstości kości. Posiada przeciwutleniacze skutecznie walczące ze stresem oksydacyjnym, który jest główną przyczyną starzenia się. 

Wypłukuje toksyny, oczyszcza narządy wewnętrzne, wspiera prawidłowe funkcjonowanie nerek oraz wątroby, ponieważ działa silnie moczopędnie usuwa nadmiar zgromadzonej wody, niwelując worki pod oczami, uczucie ciężkich nóg oraz obrzęki całego ciała, co w efekcie prowadzi do wyraźnie smuklejszej sylwetki. 

Sok ten działa odchudzająco ponieważ zmniejsza apetyt. Jedną z głównych korzyści płynących z picia soku z selera jest nawodnienie całego ciała. Nawilża każdą komórkę, pobudza narządy do efektywniejszej pracy w ciągu całego dnia a nawet nocą.

Czysty sok z selera naciowego jest jednym z najsilniej działających i uzdrawiających soków!

Weź udział w #celerychallenage i zmień swoje zdrowie i trawienie w ciągu zaledwie 5 dni! 

BIORĘ UDZIAŁ


Share this post: