Dieta sokowa medium

DIETA SOKOWA MEDIUM

Dieta sokwa, dieta sokami cold press, soki cold press, zdrowe soki, soki świeżo wyciskane, Program MEDIUM

Dieta sokowa jest jednym z najprostszych, a zarazem szybkim i niezwykle smacznym sposobem oczyszczenia organizmu. Chcesz poznać nasz sposób? Każdego dnia sięgasz po 6 świeżych, w 100% naturalnych, nieprzetworzonych soków wytwarzanych technologią Cold Press. Zamieniasz wszystkie posiłki na specjalnie przygotowane zestawy pełne witamin, minerałów i enzymów. Jedyne co musisz zrobić, to pamiętać o regularnym wypijaniu kolejnej butelki naszego coldpressa. Skąd będziesz wiedzieć po który sok sięgnąć? 1-6 nalepki z tymi oznaczeniami znajdziesz na nakrętkach, które poprowadzą Cię w soczystej drodze do zdrowia. http://bit.ly/2FFh8Xx

Czemu właściwie służy oczyszczanie organizmu i dieta sokowa? Po pierwsze toksyny, czyli związki bezpośrednio szkodzące naszemu zdrowiu są niestety wszechobecne. Znajdują się w jedzeniu, w powietrzu, wodzie, kosmetykach oraz detergentach. Po drugie nasz organizm do sprawnego, prawidłowego funkcjonowania musi się z nimi mierzyć każdego dnia. Jest tego tak wiele, że oczyszczanie z toksyn staje się coraz trudniejsze. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu sytuacja wyglądała zupełnie inaczej, ludzie mogli cieszyć się dużo lepszym zdrowiem, a choroby cywilizacyjne takie jak cukrzyca, otyłość czy astma prawie w ogóle nie istniały. Wszystkie te substancje chemiczne zalegają w naszych ciałach całymi latami – w układzie krwionośnym, pokarmowym, limfie, kościach, stawach i tkankach.

Nasz organizm każdego dnia próbuje się bronić, jednak przy tak wysokim poziomie zanieczyszczeń, które nas otaczają system immunologiczny zwyczajnie nie radzi sobie. Co za tym idzie mechanizmy samo naprawcze nie działają wystarczająco sprawnie.

Zastanawiasz się jak rozpoznać zanieczyszczone ciało? To m.in. zmęczenie, apatia, alergie, migreny, choroby autoimmunologiczne. Ale również zmiany skórne, narośla, wypadające włosy, kruchość paznokci, problemy z utrzymaniem zgrabnej sylwetki pomimo przestrzegania diety, poza tym problemy ze snem, zapalenie zatok, częste przeziębienia czy infekcje, kamienie żółciowe. Czy można to zmienić? Poczuć się lepiej, lżej, zadbać o siebie, mieć więcej energii, lepsze samopoczucie, zgrabną sylwetkę, młodą promienną cerę i jędrną skórę? Pewnie, że można. Pozwól odpocząć swojemu ciału, niech się dogłębnie zregeneruje.

PROGRAM MEDIUM – MOCNE OCZYSZCZANIE

Dla kogo?

Program MEDIUM jest odpowiedni dla osób przeprowadzających detox po raz kolejny bądź mających już doświadczenie z oczyszczaniem organizmu. Jest to program dla osób lubiących nie tylko słodkie i owocowe smaki, ale również nieco bardziej warzywne i wytrawne. Jeśli na codzień jesz lub planujesz zacząć jeść więcej warzyw i owoców, zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze i przestać podjadać słodkości, ten program będzie idealny. Medium składa się z sześciu różnych, kolorowych, słodkich, ale i bardziej warzywnych smaków. Odpowiednia kombinacja warzyw i owoców zapewnia sprawny proces detoksykacji organizmu przy zachowaniu pysznego i różnorodnego smaku. Program medium to pięć soków, każdy w zupełnie innym smaku i kolorze oraz lekki koktajl na bazie migdałów, daktyli, nasion chia, przypraw oraz filtrowanej wody.

Efekty detoxu?

Program MEDIUM przyniesie efekty, które naprawdę mogą Cię pozytywnie zaskoczyć. Odzwyczaisz się od sięgania po słodycze, słone przekąski i kawę. Naprawdę. Zwyczajnie przestaną Ci one smakować. Wykorzystaj czas po zakończonym detoxie na trwałą zmianę sposobu odżywiania się, ale i stylu życia. Twoje ciało już po kilku dniach terapii oczyszczającej zacznie funkcjonować dużo lepiej. Poczujesz nieznaną dotąd lekkość ciała i umysłu. Serio, lekka głowa jest efektem którego możesz być pewien. Dostaniesz przypływu energii i powera do działania. Pozbędziesz się przy tym kilku zbędnych kilogramów. Uzupełnisz brakujące składniki odżywcze, wzmocnisz odporność, oczyścisz organizm. Kilkudniowa dieta sokowa pomoże Ci również na pozbycie się złogów i stanów zapalnych, prowadzących do większości chorób w tym chorób przewlekłych.

Ile powinien trwać detox?

Jeśli to Twoja pierwsza terapia oczyszczająca, rekomendujemy 3-5 dni. Po trzech dniach zauważysz i poczujesz zadowalające efekty oczyszczania. Pamiętaj, że ma być to dla Ciebie przyjemność, poczucie, że robisz dla siebie coś dobrego. Nie wymagaj od siebie za dużo, małe kroki czynią duże rzeczy. Jeśli jednak jesteś typem wojownika i wybierzesz dietę 5-cio dniową efekty będą naprawdę spektakularne. Po pięciu dniach detoxu Twoje ciało zacznie zupełnie inaczej funkcjonować (i wyglądać). Twój brzuch stanie się zupełnie płaski, skóra gładka, nawilżona i odżywiona, a cellulit znacznie mniej widoczny. Dłuższe detoxy, trwające 7 dni i więcej to już totalna przemiana. Oczyszczanie organizmu na najgłębszym poziomie, na poziomie komórkowym. Pamiętaj jednak, że będzie Cię to kosztowało nieco więcej determinacji.


Share this post: