Koszyk
354.00
Dostawa soków

Wszystko o dostawie świeżych soków

Kiedy dostanę zamówione soki ?
Zamówienie zrealizowane zostanie drugiego dnia roboczego od jego złożenia oraz wpłynięcia środków na nasze konto w przypadku płatności przelewem. Oczywiście możesz zamówić soki z wyprzedzeniem i w kalendarzu dostaw zaznaczyć inny termin realizacji Twojego zamówienia.
Czy mogę odebrać soki osobiście ?
Oczywiście. Zapraszamy do naszego lokalu stacjonarnego przy ul. Wałbrzyskiej 2 we Wrocławiu. Skontaktuj się z nami proszę wcześniej, przygotujemy Twoje zamówienie na konkretną godzinę.
Czy mogę zmienić adres dostawy ?
Jeśli adresem odbioru zamówienia wiąż pozostaje Wrocław, nie ma problemu, przywieziemy Ci je w inne miejsce. Prosimy jednak o informację o zmianie adresu dostawy co najmniej na pięć godzin przed planowanym odbiorem.
Czy mogę zmienić termin realizacji zamówienia, chcę dostać soki w innym czasie?
Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Postaramy się pomóc ; )
Co w sytuacji jeśli nie będzie mnie w miejscu dostawy ?
Jeśli wiesz wcześniej, że Cię nie będzie, skontaktuj się z nami i podaj inne, dogodne miejsce dostawy. Jeśli to nagła sytuacja, której nie mogłeś przewidzieć dzwoń do nas, zostawimy zamówienie w innym, bezpiecznym miejscu.
Jaka jest cena dostawy ?
Bezpłatnie, można odebrać zamówienie osobiście, w naszym lokalu przy ul. Wałbrzyskiej 2. Dostawa soków na terenie Wrocławia kosztuje 19.00 pln. Dostawa na terenie całego kraju realizowana poprzez przesyłkę kurierską kosztuje 30.00 pln.
Czy mogę zamówić soki na dni świąteczne i wolne od pracy ?
W dni wolne od pracy, niedziele oraz święta nie realizujemy dostaw. Zamówienia złożone dzień przed dniem wolnym otrzymasz w pierwszy kolejny dzień roboczy na terenie Wrocławia, lub zostanie nadane przesyłką kurierską i będzie u Ciebie dzień później.
Czy mogę zamówić soki na sobotę ?
Tak, po odbiór zaprosimy Cię osobiście do naszego lokalu stacjonarnego.
Czy mogę rozpocząć detox sokowy w poniedziałek ?
Na chwilę obecną nie dostarczamy soków na poniedziałek rano czy niedzielę wieczór. W poniedziałek możesz rozpocząć jednak dietę zamówioną na sobotę. Soki przygotowywane są w takich warunkach, że jeszcze w poniedziałek pozostają świeże.
Jak wyglądają formy płatności ?
Możesz zapłacić za pomocą platformy do płatności elektronicznych Przelewy24, przelewem bankowym, gotówką przy odbiorze oraz kartą, jednak jedynie przy odbiorze osobistym w naszym lokalu.
Jak wygląda harmonogram dostaw diet na 3, 4, 5 i 6 dni ?
Soki zachowują świeżość i wszystkie wartości odżywcze przez 4 dni po dotarciu do twoich drzwi. W związku z tym w jednej dostawie doręczamy maksymalnie 4 dniową kurację. Czterodniowa kuracja dostarczana jest podczas jednej dostawy, pięcio i sześciodniowa podzielona na dwa doręczenia.