DIETA SIRTFOOD

 Dieta Sirtfood CZYLI Słynna „Dieta Adele”

Gotowe zestawy do przeprowadzenia dwóch faz diety sirtuinowej

Kochasz świeże owoce i warzywa? Chcesz zrzucić zbędne kilogramy i poczuć się lekko? Dieta Sirtfood pozwoli Ci skutecznie zredukować masę ciała, jednocześnie oczyszczając ciało i dodając energii. Nasz gotowy zestaw na każdy dzień zawiera zielone koktajle sirtuinowe, sycące domowe zupy oraz napary ziołowe. 

Jak to działa?

1.

Zamawiasz Dietę Sirtuinową Faza 1

Wybierz liczbę dni pierwszego etapu diety (minimum 3) i zamów zestaw.

2.

Wysyłamy Twój zestaw

Paczka wysyłana jest drugiego dnia roboczego od dnia zamówienia.

3.

Zamawiasz Dietę Sirtuinową Faza 2

Po skończeniu pierwszej fazy wybierz liczbę dni i zamów zestaw nr 2. 

4.

Cieszysz się utratą masy ciała

Przeprowadzając poprawnie dwa etapy diety, możesz pozbyć się nawet 6 kg!

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do naszej strefy pytań i odpowiedzi!

Wybierz etap diety Sirtfood:

DIETA SIRTFOOD 1 FAZA JUICE CONCEPT
DIETA SIRTFOOD FAZA I
DIETA SIRTFOOD 2 FAZA JUICE CONCEPT
DIETA SIRTFOOD FAZA 2

Dieta Adele, czyli dieta sirtuinowa sekretem pięknej sylwetki gwiazd

Dieta sirtuinowa (nazywana też dietą SIRT, dietą Sirtfood lub „dietą Adele”, która wypromowała ten system żywienia na całym świecie) to prawdziwy klucz do pięknej sylwetki, doskonałego samopoczucia i zastrzyku witalności w zaledwie kilka do kilkunastu dni. Ma za zadanie skutecznie, szybko oraz w zdrowy sposób redukować masę ciała przy jednoczesnym odmłodzeniu, oczyszczeniu i regeneracji całego organizmu. Dieta Sirtfood jest planem żywienia skonstruowanym przez dwóch naukowców (Aidana Gogginsa i Glena Mattena), który zakłada połączenie ograniczenia spożycia kalorii ze zwiększeniem udziału produktów bogatych w aktywatory sirtuin. 

Sirtuiny to białka naturalnie występujące w ludzkim organizmie, decydujące o jakości i długości życia. Przez naukowców zostały nazwane genami długowieczności, szczupłości oraz młodości. Dieta SIRT aktywuje dokładnie te białka, tak by po osiągnięciu upragnionej wagi i sylwetki holistycznie odmłodzić ciało. Podstawą diety sirtuinowej są świeże warzywa, owoce, a także zdrowe tłuszcze roślinne bogate w polifenole i aktywujące działanie sirtuin w organizmie. Dzięki temu procesowi dochodzi do lepszego wykorzystania energii w ciele, a co za tym idzie – spalania tkanki tłuszczowej. Ale to nie koniec! Dieta Sirtfood chroni nasze komórki przed przedwczesnym starzeniem. Wpływa także na wygląd skóry i włosów, niweluje cellulit oraz sprawia, że zaczynamy tryskać energią, witalnością oraz doskonałym samopoczuciem. Brzmi niemal magia!

Dieta Sirtfood – menu od Juice Concept

Oryginalna koncepcja diety Sirtfood zakłada ścisły plan żywieniowy na pierwsze trzy tygodnie diety opartej głównie na koktajlach i sokach sirtuinowych. Soki sirtuinowe powinny być przygotowane na bazie zielonych warzywach, takich jak jarmuż, seler, szpinak, rukola czy pietruszka. Odmładzające działanie gwarantują tu też owoce jagodowe: maliny, borówki oraz truskawki, a także świeże zioła i warzywa najlepszej jakości. Dietę warto wzbogacić o dodatkowe źródło tłuszczu. Do autorskich koktajli sirtuinowych Juice Concept dodajemy takie składniki, jak awokado, nasiona chia, siemię lniane czy podnoszące sytość posiłków płatki owsiane. 

Pierwszy etap (pierwsza faza diety Sirtfood) trwa minimum trzy dni i jest najbardziej rygorystyczna. Niezbędne jest tu ograniczenie kalorii do maksymalnie 1000 kcal dziennie, a także spożywanie wyłącznie zielonych koktajli i soków sirtuinowych. W naszym zestawie Diety Sirtfood Faza 1 znajdziesz także jeden przepyszny, nawadniający napar ziołowy. Po zakończeniu pierwszego etapu przechodzimy do fazy drugiej. 

Kolejne dni jadłospisu to zwiększona kaloryczność posiłków (w przypadku Diety Sirtfood Faza 2 od Juice Concept jest to 1100 kcal dziennie). Jeden koktajl sirtuinowy zamieniamy na domową, niesamowicie sycącą zupę. Wszystkie zupy przygotowujemy własnoręcznie na bazie filtrowanej wody, świeżych warzyw, ziół i przypraw. Zero chemii, wzmacniaczy smaku, wegety czy kostek rosołowych! 

Kiedy zakończysz drugi etap diety (powinien trwać od 3 do 7 dni), pora na kolejną fazę, czyli tak zwaną „fazę wyjściową”. Rekomendujemy, aby etap ten trwał minimum 14 dni, celem uniknięcia efektu jo-jo. Etap trzeci może zostać z Tobą już na zawsze. Zachęcamy Cię do trwałej zmiany nawyków żywieniowych i dbanie o siebie już zawsze.

Dieta Sirtfood – ile można schudnąć? 

Dieta SIRT jest dla Ciebie, jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru wody z organizmu i zrzucić zbędną tkankę tłuszczową, ale bez utraty masy mięśniowej. To, ile schudniesz, zależy od Twojej aktualnej masy ciała, stanu zdrowia, przemiany materii i uwarunkowań genetycznych, a także wybranej długości trwania diety sirtuinowej. Przyjmuje się, że dzięki diecie Sirtfood chudnie się około 3 kg w czasie pierwszej fazy oraz kolejne 2-3 kg w fazie drugiej. Z pewnością zauważysz także poprawę trawienia, płaski brzuch, a sam poczujesz się lekko i zdrowo. Dalsza utrata kilogramów uzależniona jest od tego, jak długo pozostaniesz wierny temu sposobowi żywienia. Niesamowity zastrzyk energii i witalności gwarantowany! 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dietach oczyszczających Juice Concept z dostawą na terenie całej Polski, zajrzyj do strefy pytań i odpowiedzi