Dieta sokowa Suprefoods

DIETA SOKOWA SUPERFOODS

Program Superfoods

Dieta sokowa jest jednym z najprostszych, a zarazem szybkim i niezwykle smacznym sposobem oczyszczenia organizmu. Chcesz poznać nasz sposób? Każdego dnia sięgasz po 6 świeżych, w 100% naturalnych, nieprzetworzonych soków wytwarzanych technologią Cold Press. Zamieniasz wszystkie posiłki na specjalnie przygotowane zestawy pełne witamin, minerałów i enzymów. Jedyne co musisz zrobić, to pamiętać o regularnym wypijaniu kolejnej butelki naszego coldpressa. Skąd będziesz wiedzieć po który sok sięgnąć? 1-6 nalepki z tymi oznaczeniami znajdziesz na nakrętkach, które poprowadzą Cię w soczystej drodze do zdrowia. http://bit.ly/2FFh8Xx

Czemu właściwie służy oczyszczanie organizmu i dieta sokowa? Po pierwsze toksyny, czyli związki bezpośrednio szkodzące naszemu zdrowiu są niestety wszechobecne. Znajdują się w jedzeniu, w powietrzu, wodzie, kosmetykach oraz detergentach. Po drugie nasz organizm do sprawnego, prawidłowego funkcjonowania musi się z nimi mierzyć każdego dnia. Jest tego tak wiele, że oczyszczanie z toksyn staje się coraz trudniejsze. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu sytuacja wyglądała zupełnie inaczej, ludzie mogli cieszyć się dużo lepszym zdrowiem, a choroby cywilizacyjne takie jak cukrzyca, otyłość czy astma prawie w ogóle nie istniały. Wszystkie te substancje chemiczne zalegają w naszych ciałach całymi latami – w układzie krwionośnym, pokarmowym, limfie, kościach, stawach i tkankach.

Nasz organizm każdego dnia próbuje się bronić, jednak przy tak wysokim poziomie zanieczyszczeń, które nas otaczają system immunologiczny zwyczajnie nie radzi sobie. Co za tym idzie mechanizmy samo naprawcze nie działają wystarczająco sprawnie.

Zastanawiasz się jak rozpoznać zanieczyszczone ciało? To m.in. zmęczenie, apatia, alergie, migreny, choroby autoimmunologiczne. Ale również zmiany skórne, narośla, wypadające włosy, kruchość paznokci, problemy z utrzymaniem zgrabnej sylwetki pomimo przestrzegania diety, poza tym problemy ze snem, zapalenie zatok, częste przeziębienia czy infekcje, kamienie żółciowe. Czy można to zmienić? Poczuć się lepiej, lżej, zadbać o siebie, mieć więcej energii, lepsze samopoczucie, zgrabną sylwetkę, młodą promienną cerę i jędrną skórę? Pewnie, że można. Pozwól odpocząć swojemu ciału, niech się dogłębnie zregeneruje.

PROGRAM SUPERFOODS

Dla kogo?

Program SUPERFOODS jest odpowiedni zarówno dla osób przeprowadzających detox po raz pierwszy, jak i kolejny. Program zawiera dodatki superfoodów, czyli naturalnych produktów wpływających w wyjątkowo korzystny sposób na nasz organizm. Idealny dla miłośników detox-ów sokowych i zielonych warzyw, jak i miłośników koktajli. Superfoods składa się z trzech zielonych soków, dość słodkich, z dodatkiem różnych gatunków warzyw. Dwóch lekkich, ale i pożywnych koktajli oraz oczyszczającej i rozgrzewającej, polecamy jej picie na ciepło, lemoniady na śniadanie. Jest to program nieco bardziej treściwy, odpowiedni dla osób lubiących słodkie smaki. Ze względu na wyższą zawartość kalorii oraz dwa sycące koktajle, świetny dla osób aktywnych oraz mężczyzn. Różnorodność smaków i kolorów soków nie pozwoli Ci się nudzić. Jeśli Twoim głównym celem jest oczyszczenie, wzmocnienie i dostarczenie sobie mnóstwa witamin i antyoksydantów, przy zachowaniu odpowiedniej kaloryczności ten program jest dla Ciebie. Jest to świetny start dla zmiany nawyków na zdrowsze czy rozpoczęcie diety.

Efekty detoxu?

Program SUPERFOODS przyniesie efekty, które naprawdę mogą Cię pozytywnie zaskoczyć. Po zakończonej diecie zapomnisz o sięganiu po słodycze, słone przekąski i kawę. Naprawdę. Zwyczajnie przestaną Ci one smakować. Wykorzystaj czas po zakończonym detoxie na trwałą zmianę sposobu odżywiania się, ale i stylu życia. Twoje ciało już po kilku dniach terapii oczyszczającej zacznie funkcjonować dużo lepiej. Poczujesz nieznaną dotąd lekkość ciała i umysłu. Serio, lekka głowa jest efektem którego możesz być pewien. Dostaniesz przypływu energii i powera do działania. Będziesz zasypiać dużo szybciej, a sen stanie się zdrowszy i bardziej wydajny. Uzupełnisz brakujące składniki odżywcze, wzmocnisz odporność, oczyścisz organizm. Kilkudniowa dieta sokowa pomoże Ci również na pozbycie się złogów i stanów zapalnych, prowadzących do większości chorób w tym chorób przewlekłych.

Ile powinien trwać detox?

Jeśli to Twoja pierwsza terapia oczyszczająca, rekomendujemy 3-5 dni. Po trzech dniach zauważysz i poczujesz zadowalające efekty oczyszczania. Pamiętaj, że ma być to dla Ciebie przyjemność, poczucie, że robisz dla siebie coś dobrego. Nie wymagaj od siebie za dużo, małe kroki czynią duże rzeczy. Jeśli jednak jesteś typem wojownika i wybierzesz dietę 5-cio dniową efekty będą naprawdę spektakularne. Po pięciu dniach detoxu Twoje ciało zacznie zupełnie inaczej funkcjonować (i wyglądać). Twój brzuch stanie się zupełnie płaski, skóra gładka, nawilżona i odżywiona, a cellulit znacznie mniej widoczny. Dłuższe detoxy, trwające 7 dni i więcej to już totalna przemiana. Oczyszczanie organizmu na najgłębszym poziomie, na poziomie komórkowym. Pamiętaj jednak, że będzie Cię to kosztowało nieco więcej determinacji.


Share this post: